Jak przejawiają się w nas procesy?

Jak przejawiają się w nas procesy?
1. Przestrzeń jest miejscem gdzie TO może się pokazać,rozwinąć w swej opowieści.Gdy zamykasz oczy, oddając kontrolę,skupiając się tylko na oddechu łączysz się ze swoim nieograniczonym Polem poza czasem.
2.Potrzebna jest do tego co ma się ujawnić ZGODA, całym sobą, niezależnie od wyniku końcowego, dokąd wiodą.
3.Musisz stanąć w odwadze aby przyjąć ten obraz bez jego interpretacji aby mógł wybrzmieć, ty jedynie za nim podążasz…bardzo subtelnie.
4. Odczuwając i przyjmując nie musisz robić nic więcej, TO samo się ułoży. Ten moment rozczulenia jest twoim momentem MOCY, twoim potencjałem na dany moment. Nie musisz tego rozumieć, TO się już dawno wydarzyło a teraz tylko transformowało gdyż z jakiś powodów wtedy nie mogło. Ta utknięta energia, cześć Ciebie teraz może się oswobodzić i wyrazić w Miłości❤️
👉ja swój kolejny proces, miałam podczas Pełni ale synchronizacja. Pojawił mi się obraz,który miał dopełnienie gdy byłam na plaży,ja już tego nie kontroluje tylko się poddaje. Uwolniona moc przybrała postać feniksa w płomiennych kolorach żółto czerwonego, piękny obraz z historia średniowiecza w tle.
Moc odrodzenia🔥
.
👉Zapraszam Cię na sesje w odkrywaniu blokad abyś uzyskał to co dziś jest tak bardzo deficytowe ⚡️wewnętrzny spokój ⚡️ Gdańsk lub online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 74 + = 78