Wysiłek fizyczny

Czy wiesz,że ostry wysiłek fizyczny przepala kortyzol i estrogeny powstałe w wyniku sytuacji stresowych. Dziś ludzie są w permanentnym stresie dawkowanym przez świat zewnętrzny( pomijam teraz,że to co na zewnątrz to przejawia się wpierw w nas czyli sam tworzysz swoją rzeczywistość). Zadaniem Systemu jest trzymanie ludzi pod nadzorem, dawkując im takie informacje, które poruszają nas system obronny. 👉pamiętaj 🔥mózg nie odróżnia fikcji od rzeczywistości, jeśli docierają do Ciebie negatywne informacje, twoje ciało automatycznie odbierze to jako swoje wydarzenie czy historie i je zapisze w swoich komórkach. Pracuje w nurcie Recall Healing gdy ludzie chorują szukamy wydarzeń pierwotnych w których zapisał się stan emocjonalny, okazuje się,że wystarczy,że byłeś świadkiem nie swojego wydarzenia czy tylko słyszałeś a się przejąłeś staje się twoim doświadczeniem. Nasza energetyka jest pojemna i nie znika… Dlatego usłyszałeś coś…. Idź pobiegaj ( nie chodzi też o ekstremalne sporty)
Zastanawiałam się czemu jest więcej kobiet na treningach… My jesteśmy bardziej emocjonalne…i tak nieświadomie rozluźniamy się. Choć świadomość jest tu wskazana, bo gdy robisz coś na wkurwie to nie tędy droga.
👉W jakim nastroju dziś się przebudziłeś ?
👉Co można jeszcze zrobić?
❤️Rozczulać się będąc w stanie Błogości to rozluźnia i uspokaja nasze narządy…ulga. Przypominaj za co jesteś wdzięczny, przypominaj swoje chwile mocy, stan szczęścia, zakochania,pierwszej udanej sytuacji,tak jak rozczulamy się nad małym dzieckiem.
Przypominaj sobie te momenty a jeśli uważasz,że ich nie miałeś, bo zaniżyłeś ich potencjał do rzeczy nieistotnej lub oczywistej nadaj jej nowe znaczenie lub zacznij stwarzać na nowo będąc już bardziej uważnym, wiedząc,że to są twoje małe sukcesy…twoja MOC💪
Nawet zwykle czynności dnia bieżącego mogą stać się naszą medytacją i nas uzdrawiać pod warunkiem,że wiesz jakiego egregora w tym momencie zasilasz, czyli na jakiego rodzaju skupiasz myśli.
Miłego i błogiego dnia Wam życzę🌸
👉Sesja, rozwiązujesz dany temat, zmieniasz postrzeganie aby uwolnić się od programów, które Ci już nie służą.Gdańsk lub online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 45 + = 49