Mój sukces…a Twój?

_Mój sukces? Osiągniecie „wewnętrznego spokoju” , to stan zrozumienia siebie i otaczającego świata ale zrozumienia na zasadzie zgody takim jakim jest , wiedząc skąd to jest i jakie może być . To zgoda na Prawdę, która ostatecznie obala w nas sabotażystę. To nazywanie rzeczy po imieniu, to wyrażanie prawdy w miłości, która buduje,choć czasami boli ,kiedy niszczy jest osądem…a on prowadzi do samounicestwienia, gdyż na głębokim poziomie jesteśmy jednym. Długo pracowałam na ten stan… krok po kroku rozpoznawałam swoją naturę stając się kompletna i autentyczna a wraz z tym odpowiedzialna za swoje myśli i działania. Dużo ludzi chce się uwalniać z tego co doświadczyło, bo to przeszkadza w życiu przyszłym. Proces uwalniania jest ważnym aspektem gdyż nasze programy automatycznie zaniżają naszą energetykę ale nasze programy nie były nigdy w pełni przeżyte. Był tylko pewien stan i historia z nim związana. Uwolnienie powinno stanowić rozpoznanie świadomie doświadczenia : wejście w doświadczanie, uświadomienie, akceptacja, odesłanie uzysku i wyjście z doświadczenia.
I tyle. Życie czeka….
Nigdy nie patrzyłam wstecz… może to mój przywilej, wyciągałam wnioski i podążałam dalej rozpoznając etapy życia. Intencją moją było,że otwieram się na każde rozpoznanie…. Aby poznać prawa jako istoty i instrukcje jak funkcjonować. Płaszczyzn do przejścia jest wiele ale nic nie jest warte aby zboczyć z tej drogi.
Widzę Cię jakim jesteś … widzę też siebie…. a przestrzeń pomiędzy nami jest miejscem naszego spotkania.
Mój wewnętrzny spokój otula moje wszystkie jakości, nie ogranicza, nie zafałszowuje, pozwala poruszać się im swoim rytmem wciąż rozwijając czy przeobrażając. Taka jestem dziś,jutro może zmienię zdanie,to jest przywilej życia …. iść we własnym rytmie.
.
👉Sesje ze mną to zmierzenie się ze sobą…. jeśli jest w Tobie gotowość …poznamy się. Gdańsk lub online☎️501787771

Zapraszam na instagram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 41 − = 32