Wolność

_”Wolność daje Ci możliwość, byś upadł niżej niż zwierzęta lub wzniósł się wyżej niż anioły. Wolność jest drabiną. Jeden jej koniec sięga piekła, drugi dotyka nieba. Jest to jedna drabina; wybór należy do Ciebie, Ty musisz wybrać kierunek.”
Osho
Jesteś wolnością, w każdej chwili tworzysz siebie,jesteś dziełem własnej kreacji. Czym jest Prawda o życiu ? Sam ją musisz stworzyć i nazwać,nie dostajesz jej wraz z narodzinami. Jakąkolwiek wybierzesz idee na życie, będzie to Twój wybór. Bycie wolnym jest ryzykowne, bo nie wiesz jaki ostateczny będzie rezultat tego co robisz a odpowiedzialności nie możesz zrzucić na kogoś innego. Pojawia się obawa, że nie wybiorę właściwie kim chcę być. Wolność nie jest też warunkiem, oznacza, że możesz wybrać dobre lub złe. Gdzie w złym nie musisz nic robić, działa tu prawo grawitacji, staczasz się bez wysiłku. Z kolei gdy wejdziesz wyżej jest ryzyko, że można spaść…. jeden niewłaściwy krok i…..Dużo łatwiej iść po płaskim gruncie ale wtedy wypełniasz określony scenariusz nadany jeszcze przed narodzeniem. Tylko wolność można źle wykorzystać, niewoli nie, gdyż nie możesz niczego zrobić sam więc nie możesz podjąć złej decyzji. Pamiętaj 💫Jesteś mostem pomiędzy nieświadomością a świadomością, mostem pomiędzy dwiema wiecznościami: zwierzęca i boską. Niech Twój krok wynika z twojego własnego wyboru. A jak zrozumiesz czym jest wolność wtedy nie będziesz spadał a wznosił się ponad anioły… jest to twój przywilej bycia człowiekiem.
👉Sesje indywidualnie, masz dylemat, nie radzisz sobie, utknąłeś na jakimś etapie życia, szukasz sensu a Twoje pytania wydają Ci się nieracjonalne? Zapraszam: Gdańsk ☎️501787771

zapraszam na instagram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 1 = 2