EQDO codzienności

_Co ma @eqdo_pl do pomidorowej?
Lubię obydwie metody karmienia:
👉ciała i umysłu ale to jedno…gdyż wszystko, co nas otacza wpływa na naszą interpretację widzenia a to pobudza 🔥zawsze🔥 nasze emocje a czasami i apetyt💫 ale do rzeczy:
🔸Jestem akredytowanym trenerem Eqdo, kart do pracy z emocjami. Przedstawiałam Wam już czym te karty są. Stały się one kolejnym narzędziem w moim wachlarzu usług a dziś mija rok, kiedy je posiadam. W tym czasie skupiona też byłam na głębszym przeżywaniu doświadczeń i wyciąganiu wniosków w szukaniu uniwersalnego przekazu jak radzić sobie z problemami🔥. Ostatecznie cały sukces zmiany odnosi się do działania, zrobienia tego pierwszego kroku. Pracując z kartami robisz ten KROK💫, twój umysł nabiera innej perspektywy pozwalając tym samym Tobie na nową reakcję, zgodną z Tobą a nie oczekiwaniami innych. Tym bardziej teraz gdy potrzebujemy zrozumienia, perspektywy oraz przyjrzeniu się emocjom aby w szybki sposób uzyskać pożądany stan na dziś, na już i teraz. Praca z kartami pozwala na taką szybką i jednocześnie głęboką, transformującą zmianę na poziomie emocji. Dla kogo?
✔️dla dzieci i dorosłych, w organizacjach i zespołach.
✔️za każdym razem poznajesz siebie bardziej, poznajesz programy, które decydowały za Ciebie i odbierasz im moc, stając się bardziej świadomą osobą.
✔️możesz przejść u mnie szkolenie i zakupić je dla siebie lub Twojej firmy .
…to co z tą pomidorową?
Stawiasz dziecku zupę a ono: mamo z naleśnikami? To jest nowa perspektywa, która do tej pory nie istniała w umyśle….smakuj wiedzy…. Co chcesz poczuć?🙂
.
👉zapraszam Cię na sesje z użyciem Kart Eqdo sam/-a doświadczasz swoich własnych rozwiązań, które wypłynął z Ciebie, zobaczysz ile masz tego, nowe wnioski i …..spokój, który pozwoli Ci się skonfrontować z tym, co jest dla Ciebie ważne, tak abyś mógł/-a wdrażać od razu w życie, to co zyskasz na sesji.

zapraszam na instagram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 8 + 2 =