Czas zdecydować

_ Incepcja: początek, rozpoczęcie, zainspirowanie koncepcją, a może bez początku, końca i czegokolwiek, gdyż życie jest snem. Sugestie, programowanie, wielorakie osobowości, wpływy innych, brak odniesienia, brak czucia własnego, opierając się na “obiektywnych” prawdach, choć w historii i takowe były podważane..itd.
W terapiach wracasz aby zmienić swoją przeszłość, wracasz aby zbudować nowe odniesienie do przeszłej sytuacji, która wpływa na naszą codzienność. Wracasz aby uzdrowić, popatrzeć z nowej perspektywy, wracasz aby wytłumaczyć sobie za pomocą różnych technik, że to, co się wydarzyło może mieć różne odniesienia a wszystko po to, aby przestać cierpieć. Wszystkie idee są tworzone, aby znaleźć ten idealny model ulżenia sobie, przekonania swojego umysł aby odpuścił i nadał nowe znaczenie, które będzie budowało stabilną przyszłość wolną od demonów przeszłości.
Idąc dalej w kwestii dna, już wiemy, że w nim zawiera się zapis naszego pochodzenia. Więc, w którym momencie tworzę się JA? Kto porusza się po tej rzeczywistości? Ile aspektów mnie występuje we mnie w danym momencie i dlaczego dana osobowość jest aktywna właśnie teraz a nie inna?
Rozpatrywałam ten stan rzeczy.
Wracamy budząc przy okazji swoich przodków i tam szukamy odpowiedzi i ukojenia.
Wracasz TAM aby wrócić TU, być może jako nowy TY, to zależy. Będziesz wracał do momentu gdy nie zrozumiesz po co to robisz, będziesz wnikał głębiej i głębiej jak bohater Incepcji. Czy naprawdę można wrócić do siebie? Trzeba wybrać wariant, w którym chcę być, tak będziesz wędrował po światach równoległych będąc wszystkimi i wszędzie…myślę, że to bardzo męczące, gdy robisz to nieświadomie, myśląc, że to świat się zmienia nie Ty. Sprawdź, zauważ, wybierz….myślę, że nie ma znaczenia co wybierzesz, wszędzie masz ten sam potencjał…ważne abyś nie musiał już wracać, bo więcej rzeczy dzieje się w obecności. Wrócić na stałe oznacza wrócić do siebie, jakiego jeszcze nie znasz.

zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 43 − = 33