Ciii…słyszysz tętno życia?

_Prawda w obecności jest jedynym miernikiem Twojej rzeczywistości. W tym momencie nie spierasz się z nią, gdyż musiałbyś się spierać sam ze sobą a Ty przecież przejawiasz życie ze wszystkimi jego przejawami….zgadzając się na całe zjawisko jakie zachodzi w tej sekundzie. Tak Tworzy się kolejna sekunda, która staje się Teraz, wpływa w Ciebie i wypływa. Wpływając wprowadza zapis sekundy wcześniejszej aby móc nadbudować interpretację tej chwili, po czym opuszcza Cię zostawiając potencjał stwarzania i zmiany, tak jakbyś był budowanym domem, kolejna cegła sekundy i tworzy się dom rzeczywistości.
.
Co zbudowałeś z tych sekund, kim się stałeś po x wpływach, to tak jak klatka filmowa, gdzie z całej tworzy się historia.
Wibracja czasu wybrzmiewa w Tobie, tworząc kompletny obraz Twojego JA, Twojego jestestwa, jak w drukarce 3D, powstaje opis i obraz. A gdy twórca ukończy dzieło, powstanie kolejne pasmo czasu i nadpisze informację poprzednika jako fundament wzoru gdzie w każdym momencie w trakcie doświadczenia można modyfikować plan, uwzględniając pojawiającą się świadomość.
.
Sesje indywidualne, pracujesz z dowolnym tematem. Gdańsk lub online.

zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 28 = 33