Miłość Matki, wyznanie córki

_Nie mogłam się oprzeć i czekać do Dnia Matki, to tylko data z kalendarza a wiadomo,że mamą jest się cały czas.
Jak się nie rozczulić gdy słyszy się tak piękne i głębokie w znaczeniu słowa od własnego dziecka. Wiktoria umie poruszyć a mimo to za każdym razem jestem pod wrażeniem.
Uczę ją postrzegania świata przez pryzmat tego co sama doświadczam, zawsze ma wybór co zrobi w danej sytuacji, ja jej tylko opowiadam, zna zasady Totalnej Biologii, Ustawień, Prawa przyciągania i inne, sama mnie czasami koryguje ale w tym wszystkim nie zapominam,że jest ona indywidualną istotą, nie mogę nic narzucić a jedynie towarzyszyć, patrząc jak rozwija się jej ścieżka życiowa.❤️ A sentencja wytworzona odnosi się wspaniale do nurtu Totalnej Biologi, to kwit esencji relacji pomiędzy mamą a dzieckiem, tak powinno być, jednak z codzienności widać po dziecku co wydarza się w rodzinie i jak po dziecku można odczytać stan emocjonalny mamy, min choroby wieku dziecięcego do 10 roku życia. Kochane mamy, dziecko was tak kocha,że woli wziąć na siebie wszystkie Wasze smutki i rozterki ale też i wkurw, aby wam było lżej. A one rozwinął się w dziecku na poziomie emocji jako choroba…wsłuchaj się w siebie, wsłuchaj się w dziecko….nic tak nie regeneruje jak MIŁOŚĆ.
👉Zapraszam na sesje wg TB dla mam, którym nie zawsze jest łatwo, ale nic nie zwalnia z odpowiedzialności bycia dorosłym. stacjonarnie Gdańsk lub online.
https://przystanekzycie.pl/

zapraszam na instagram:https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 38 − = 28