Tajemnice tajemnic

_Przyszło mi z serca aby skierować się ku ludziom starszym choć zjawisko tajemnic i niemożność wypowiedzenia się, z powodu strachu przed niezrozumieniem czy oceną jest olbrzymie. Ludziom starszym gdyż mają swój dobytek przeżyć i takich przeżyć, o których ciężko mówić a pod postacią tajemnicy czy wyparcia wydarzeń tworzą taki ciężar, który zabiera często radość z życia obecnego, są jak kule u nogi czy przysłowiowa zadra. Jestem min.Facylitatorem Totalnej Biologi i wiem, jakie są tego konsekwencje, wydaje Ci się,że łatwiej będzie zabrać tajemnicę do grobu, Ciebie nie będzie i tajemnicy też, nic mylnego…Ciebie nie będzie a tajemnica rozgości się w kolejnych pokoleniach, jako czynnik warunkujący przeżycie Twoich dzieci, wnuków,itd.
Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem biologicznym swoich rodziców, tam gdzie oni sobie nie poradzili my będziemy konsekwentnie realizowali ich plan.
Co deaktywuje taki program rodowy? Uświadomienie na poziomie komórkowym,że to nie jest moja historia….poprzez wypowiedzenie tego co było dla mnie trudne następuje uwolnienie.
Odnośnie młodych ludzi, trudno się Wam komunikować z powodu różnic pokoleniowych, społecznościowych, często czujecie się niezrozumiani a przez to przychodzi myślenie, że z Wami coś jest nie tak. To błędne myślenie, jesteście bardziej świadomi niż Wasze poprzednie pokolenia. Ciebie też wysłucham.
Spiszę z Tobą Twoją historię, Twoje wszystkie lęki, obawy, tajemnice, przemyślenia nawet te najbardziej irracjonalne(te są najlepsze), poświęcę Ci tyle czasu abyś mógł odczuć ulgę. Napiszę z Tobą list do siebie, dla bliskich, nauczę jak się komunikować.
Pisanie uwalnia, mówienie uwalnia, zatopisz się w swojej, własnej historii i nie ważne ile masz lat, każdy moment jest właściwy. To nie tylko wyrzucanie niechcianego, to podróż po swojej istocie od początku Twoich narodzin ale też o wiele, wiele dalej sięga Twoja historia, to podróż w czasoprzestrzeni.
Jeśli masz kogoś z kim trudno Ci się rozmawia, zaproś mnie, znajdziemy rozwiązanie.

zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 64 = 72