Sens uczucia Dziekuję

_Kiedy mówisz dziękuję, jak się czujesz?
Jak je wypowiadasz ? Czy umiesz sobie dziękować? Czy patrzysz wtedy, sobie w oczy? Komu tak naprawdę dziękujesz? Ile rodzajów zabarwień ma Twoje: Dziękuje? Jaką niesie jakość?
A gdybyś te słowo zamienił na wibrację, to jaka by była dla Ciebie ? Zatrutą strzałą czy płatkami róż?
👉Wejdź w ten stan na chwilę, w stan wdzięczności…czujesz to delikatne poruszenie? Otwiera się zaciśnięta do tej pory przestrzeń, zaciśnięte w Tobie komórki rozluźniają się….głębiej zaczynasz oddychać….więcej życia w Ciebie wchodzi…właśnie TAK. Mówię TAK życiu, gdyż to co mi podaje jako menu, ostatecznie to ja dokonuje wyboru, czym się będę delektować. Z drugiej strony aby poznać smak słodyczy muszę poznać smak goryczy, tak funkcjonuje świat dualny.
👉Dlaczego masz sobie dziękować?
Zawsze masz dwa wyjścia: doświadczać bardziej a wtedy kłócisz się z losem i nie ma w tym odwagi a głupota lub wznieść się i zrozumieć zamiar bycia tu na Ziemi.
Perspektywa UZDRAWIA….wszystko a tym wszystkim jest Twoje wyobrażenie o prawidłowym życiu. W momencie gdy zrozumiesz, że wszystko ma swój sens a Twoim zadaniem jest zgodzić się na to, zaakceptować to pojawia się WOLNOŚĆ.
Wolność buduje pokorę i odpowiedzialność, a wtedy Twój świat zmienia się z palcu boju na przyjazny teren wzrastania i spełnienia.
.
Zdecydowałeś się TU pojawić, JESTEŚ, to jakie będzie od dziś Twoje dziękuje?
.
Dziękuję Ci za uważność, za bycie w mojej przestrzeni, za obecność, za autentyczność, za wspólne doświadczanie na linii naszego życia, które na chwilę chciało się spotkać.
.
Dziękuję sobie, że pozostałam wierna sobie i teraz wiem, że ten wariant mojego życia służy mi i dla mojego rozwoju…to jest dobra droga.
.
Zapraszam na sesję, pracujesz z dowolnym tematem, Gdańsk lub online..

zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 5 + 3 =