Klasyka transerfingu

_I co z tą Twoją rzeczywistością?

„Twoim zadaniem nie jest zmuszanie rzeczywistości, by się tobie podporządkowała, lecz pozwolenie jej, by sama do ciebie przyszła.”
Długo wyczekiwana pozycja w transerfingu a fani wiedzą w czym rzecz.
Zeland potrafi zaskoczyć.

Nie da się czytać jestem tchem, tzn. Ja tego nie robię, każda fraza jest analizowana, aby złożyć myśl autora w całość, choć jest to bardziej przypomnienie, skondensowana technika, bardzo obrazowa ale w tym wszystkim trzeba dać przyzwolenie aby móc przyswoić tę koncepcje. Uważam, że jest tego warta, zresztą funkcjonujemy często nieświadomie w tych schematach nie mając pojęcia, że zostały nazwane, a potem powstaje zdziwienie, że coś osiągnęliśmy z lekkością lub też, że coś nie wychodzi. Transerfing jest narzędziem do pracy z rzeczywistością, jak robić aby ostatecznie realizować cele.
👉osobiście polecam, ale trzeba przysiąść, każdy wychodzi z rożnego pułapu świadomości i inaczej może ją odbierać, lektura nie jest łatwa ale przyjemnie napisana. Ja kreślę w książkach mają wtedy moc. Stosuje tą technikę, obserwuje przestrzeń, dziwnie się poruszać gdy inni śpią, ciekawe doświadczenie. zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 51 = 59