Tętno życia


Jesteśmy poddani rytmie natury. Każda niezgoda ten rytm zaburza, występujesz przeciwko prawom Wszechświata, mówiąc: NIE, zamykasz się na stwarzanie. Zgoda pozwala PATRZEĆ na życie takim jakim jest, a wtedy akceptacja otwiera cały potencjał tego życia, jego paletę barw a nie jeden odcień szarości gdy stawiasz opór sądząc, że sam dasz radę w swoim widzeniu rzeczywistości. Jednak to zawężone widzenie prowadzi w jednym kierunku, destrukcji, jesteś wciągany przez “nieznane siły” na ciemniejszą stronę, w której trzeba umieć się poruszać, inaczej ugrzęźniesz.
Nie możesz wstrzymać oddechu tak samo nie możesz wstrzymać nurtu życia, wszystko potrzebuje transformacji i wzrostu, jest jeden kierunek rozwoju…kierunek aby uzyskać dojrzałość, a czym ona jest? Przychodzi moment, kiedy stajesz się kompletny,osiągasz moment swojej pełnej świadomości, gdzie zdajesz sobie sprawę, że jest coś więcej niż TY sam.
Tętno życia to ruch, to kreacja, to wzrost, to przebijanie się aby iść dalej czy wyżej, to ciągłe przeobrażanie się. Nie możesz się zatrzymać, jest wyznaczony dla Ciebie określony plan…..nie przeszkadzaj sobie w tym doświadczaniu Życia.
zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Jesteśmy poddani rytmie natury. Każda niezgoda ten rytm zaburza, występujesz przeciwko prawom Wszechświata, mówiąc: NIE, zamykasz się na stwarzanie.


Jesteśmy poddani rytmie natury. Każda niezgoda ten rytm zaburza, występujesz przeciwko prawom Wszechświata, mówiąc: NIE, zamykasz się na stwarzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 5 + 2 =