Strach przed Mocą

Wstęp do piekieł czy do raju?

Gdziekolwiek Ci przyjdzie zacząć swoją przygodę ze sobą, będzie Ci potrzebna Twoja MOC. Jak ją przebudzić? Zmierzyć się z tym co uśpione a mimo to, ingerujące w Twoje życie.
Siła, Moc, Odwaga aby zmierzyć się ze swoimi demonami i transformować, nie ma innej drogi jak przejście przez czeluście swojej osobowości i prawdziwej, zwierzęcej natury.
Nie chcemy tam zaglądać, ale widzisz to bardzo dobrze, mając ogromny opór przed tym, co widzisz…gdzie? W innych ludziach, tam gdzie się nie zgadzasz, tam jest miejsce do przyjrzenia się sobie. Boli wgląd, ale gdy rozpakujesz swój strach i opór, pojawi się światło akceptacji i wolności. I dopiero z tego miejsca zaczynasz prawdziwie żyć. Gdy ciemność zostanie oświetlona zobaczysz, że dużo strachu było w głowie, zbudowane na iluzji i pewnym wyobrażeniu. Zaaplikowano Ci ten strach abyś nie mógł przejawić w pełni swojej Mocy. W kreacji jesteś niezniszczalny, stajesz się Mocą, która zabiera Cię ze stanu zniewolenia, stając się strażnikiem światła i zrozumienia czym jest życie.
Mocą trzeba umieć zarządzać, gdyż tak jak jest piękna, też może być niszczycielska, dlatego jej nie wykorzystujesz w całym potencjale, trzeba nauczyć się nad nią panować. W głębi serca wiesz na co Cię stać, prawda ? Boisz się, dlatego żyjesz na pół gwizdka, wmawiając, że jest dobrze. Pół Ciebie…czy to zadawalające?
Póki co, dziś potrzebujesz odważnego kroku..byłam i przeszłam tę drogę….pokażę Ci jak, jeśli się zdecydujesz mieć siebie dla siebie. Odezwij się.zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 32 + = 41