Autentyczność

Autentyczność.

Czy można osiągnąć taki stan?
Dziś kładzie się nacisk na autentyczność marki osobistej, o bycie w swojej Prawdzie, o byciu transparentnym, a to wszystko zahacza o budowanie partnerskich relacji, gdzie chce się być pewnym drugiej strony. Czy można być pewnym? Tak. Wtedy, gdy jesteś pewny siebie, wiesz kim jesteś i jakie są Twoje zamiary. Otwieram się na siebie.
Autentyczność jest w cenie, jest pewnym wymiarem luksusu i wolności ale też zobowiązaniem.
Do tego trzeba stać się odważnym aby po niego sięgnąć. Na początku wydawałoby się, że cena jest wysoka za bycie autentycznym, stajesz do prawdziwego siebie, Twoja dotychczasowa tożsamość przechodzi swoistą rewolucję, Twój światopogląd często się rozpada tak jak i nasza pozorna osobowość. Jednak w obliczu tego co zyskujesz, warta jest ta droga rozpoznania i kompletowania siebie. Gdy zależy Ci na byciu wiernym sobie, gdy zasilasz się właściwą intencją to wiesz, że nie ma odwrotu, to kolej rzeczy, szczytna kolej rzeczy, to zaproszenie do poznania siebie, czy jestem jako energia i wiesz już, że nie zawrócisz, bo kierujesz się w stronę źródła.
Autentyczność to Twoje miejsce- centrum MOCY.
Stajesz się przejrzysty dla siebie i otoczenia. Z tego miejsca nie ma wymówek, jest spójność, jest odpowiedzialność, jest potencjał, przejawia się wolność i ulga, gdyż nic nie jest w stanie Cię pochwycić, bo Ty już znasz zasady gry.
Cenię w sobie autentyczność, jest w niej tyle swobody i jednocześnie pokory do otaczającego świata. Jest ona wymagająca gdyż świadomość, która się tu rozgaszcza nie pozwala na minięcie się z Prawdą.
Warto odłączyć się od iluzji i przejść etap odnajdywania siebie w tym Wszechświecie.
Nauczę Cię jak stać się autentycznym , co to oznaczać będzie dla Ciebie, dlaczego warto i jak to poprawia nasze funkcjonowanie z otoczeniem. Zapraszam Cię na sesję indywidualną. Gdańsk lub online. zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 46 − 44 =