Twoje sekundy życia

_Gdy skierujesz uwagę na siebie, to kogo tam zastaniesz?
.
Złożony jesteś z momentów, a te kluczowe wywarły największy wpływ na Twoje postrzeganie rzeczywistości. Tylko dlatego, że dałeś im moc, stały się większe od ciebie gdyż w całych tych zdarzeniach nie zobaczyłeś Pożytku.
.
Gdy zaczniesz cenić swój każdy moment własnego życia, obchodzić się z nim, jakby był Twoją największą wartością czy będziesz nim szastać dla byle powodu? czy pozwolisz aby stracił na jakości? Czy wiesz, że otwierając się na własną Prawdę otwierasz przestrzenie wdzięczności, przychylności i życie staje się ceremonią doświadczania we wzroście duszy. A wtedy trudne doświadczenie zmieniają swoje natężenie, mniej nazywamy je trudne a więcej zaczynamy znajdować pozytywów. 👉Przypomnij sobie jakieś zdarzenie, pozwól na inną interpretację, wyjdź z tego obrazu i stań się obserwatorem, widzisz teraz więcej przez pryzmat dystansu, popatrz na wszystkie okoliczności, poczuj energię, poczuj to…jak zmienia się perspektywa widzenia, do tej pory widziałeś skrawek i na niej zbudowałeś swoje emocje, to iluzja….poczuj jak energia się rozpręża, przychodzi nowy powiew zmiany, powiew uwolnienia, powiew nowego sensu, powiew nowego odczucia….oddychaj.
.
Wiesz już dlaczego szanuję swój moment, gdyż myślenie o nim w kategoriach zły dobry nie daje wolności, myślenie, że jest właściwy, otwiera na więcej przychylności i zwraca uwagę jak nim zarządzasz, jaką intencje jemu nadajesz, jak najlepiej go wykorzystasz dla swojego wzrostu w lekkości,
👉on wskazuje kierunek Twojej dalszej drogi❤️
.
👉To dobry moment na sesję ze mną, tzn. z sobą ja będę Twoim przewodnikiem, zajrzymy w momenty, które chciałbyś zmienić.

zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 3 = 3