Zaniedbując siebie

_Powracam do tego momentu, gdy drzwi w moim rozwoju otworzyły się szerzej i pojawiał się nurt, dziś naukowo zbadany, Recall Healing/ Totalna Biologia. W głównej mierze oparty na pracy z uświadomieniem sobie SIEBIE na swojej linii życia. Zobaczenie jak daleko oddaliliśmy się od siebie kątem realizowania powinności wobec rodziców czy rodu uwalnia nas od programów, które zdeterminowały nasze życie, tak, że przeżywamy je nie będąc sobą. Rozbieżność pomiędzy prawdziwym sobą a spełniając oczekiwania innych, prowadzi do stanów chorobowych.
To sygnał, że pogubiliśmy się i nie prowadzi to nas w dobrym kierunku.
Mózg poprze chorobę chroni nas przed unicestwieniem, gdyż psychicznie nie udźwignęlibyśmy tego co przeżyliśmy.
Gilbert Renaud mój nauczyciel przeprowadził mnie przez wszystkie tajniki wiedzy, w niepowtarzalny sposób, bycie uczennicą samego twórcy zobowiązuje do pokazywania dalej, że to działa, więc:
Kim jesteś? Skąd to przyszło? Czy to pochodzi od Ciebie z Twojej linii życia czy Twoich rodziców? Dlaczego chorujesz właśnie teraz? Jaka historia za tym się kryje? Co wiesz o sobie? Czego nie załatwiłeś ważnego i odłożyłeś to lub zapomniałeś? ……
Brak spójności pomiędzy tym co myślę, tym co czuję a tym co robię…..znasz ten stan?
Złóż w całość układankę ze swojego życia i opowiedz mi swoją historię- na sesji, które prowadzę, tam znajdziemy Twój początek, abyś mógł powrócić do swojego centrum.

zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 1 + 6 =