Spodobaj się sobie

_Spodobaj się SOBIE, to najtrudniejszy etap zrozumienia i akceptacji w całej rozwojowej zabawie.
Na początku jest tak, że negujesz zachowania i życia innych osób, oczywiście Ty wiesz jak ono powinno wyglądać u innych, będąc często….sam w czarnej d….Jesteśmy specjalistami we wszystkich dziedzinach życia dla innych, dla samych siebie już nie. jednak nasz umysł racjonalny potrafi wytłumaczyć to zjawisko, zrzucając odpowiedzialność na…czynniki zewnętrzne. Znany mechanizm, prawda?
Więc kwestionujesz to co Cię napiera i pobudza w Tobie poruszenie i emocje, bronisz się, bo nie masz komfortu w zderzeniu z różnymi sytuacjami. Zaczynasz szukać przyczyn, więcej zaczynasz wierzyć, że z Tobą może jest coś nie tak. Zmieniasz środowisko, rewidujesz znajomości, szukasz innej aktywności, jedno zamieniasz na drugie. Zaczynasz być może się rozwijać często ten kierunek pogłębia frustrację, bo im więcej wiesz, tym bardziej nie wiesz.
👉Przychodzę Ci wtedy z pomocą aby wrócić na właściwe tory.
To teraz STOP.
Póki nie rozpoznasz siebie, nie zaakceptujesz swojego wachlarzu osobowości, nie zgodzisz się na takiego jakim jesteś obecnie….oddychaj….tu potrzeba dużo głębokiego oddechu, wchodzisz w przestrzenie, które omijałeś lub nigdy nie miałeś dostępu. I dopiero z tego miejsca możesz stwarzać nowego TY. A powiem Ci w tajemnicy, że nie jesteś w pełni tym, co o sobie myślisz, prawda jest okrutniejsza, jesteś też tym, co negujesz w innych a nie widzisz w sobie, to część naszej natury i nie chodzi tu o źle rozumianą zasadę lustra. Jak poznasz zasady to najbardziej “dzika” społeczność nie zrobi na Tobie wrażenia a będziesz jeszcze w stanie dobrze się bawić.
Gdy spodobasz się SOBIE, robisz tym przysługę dla innych, w końcu będą mogli OD-ŻYĆ OD CIEBIE, nie będziesz na poziomie energetycznym aktywował ich do poznania siebie. Interakcja między ludzka jest płaszczyzną do generowania energii ale też i polem doświadczalnym do poznania właśnie siebie aby dojść do takiego momentu, że to Ty rozdajesz karty.
zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 5 = 2