Proces Wybaczania

Są różne podejścia w kwestii Wybaczania.

Myślę, że są jego poziomy rozumienia, oczywiście w interpretację wchodzą nasze wyobrażenia czym ten proces jest. A jest narzędziem wspierającym zmianę, na ścieżce uwalniania od subiektywnego cierpienia.
Sabotażysta ego zawsze znajdzie wymówkę, gdyż będziesz dotykać w tym procesie trudnych spraw, jednak nie ma innej drogi jak powrót do tych obrazów, aby ostatecznie dać im zrozumienie i wolność.
Właściwe podejście daje rezultaty.
Pierwsza zasada, nikt za nas nic nie zrobi. Ja jestem tylko Twoim przewodnikiem, twojej zmiany.
Druga zasada, musisz mieć w sobie gotowość, że za procesem przyjdą zmiany? Jakie? Myślę, że nawet się nie spodziewasz jakie. Dlaczego? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, choć kierunek sugeruje, że będzie tylko lepiej, nie trzymaj się tej myśli i nie patrz na innych, każdy ma swoją historię. Czy Ty jesteś gotowa odkryć swoją, nową bez zapisów?
Dlatego, musisz widzieć siebie jaką będziesz po przejściu magicznego momentu odpuszczenia. Z pewnością masz pewne wyobrażenie i to jest ten moment, w którym pojawia się strach i większość wraca do punktu wyjścia….z wytłumaczeniem ego, że z pewnością robisz coś nie tak, więc wracasz do wiecznej nauki jak to robić właściwie.
Poznajesz nowe metody, gdyż ta oczywiście nie działa. Ja wiem co nie działa.
Niewłaściwie=Nieszczerość=Strach
Wiesz dlaczego? Bo większość nie ma odwagi się z tym zmierzyć, serio chcą zmiany, czują w końcu dyskomfort, ale ta zmiana jest tylko w umyśle, czyli sabotujesz siebie. Przeszłam ten proces, poszłam dalej, zrobiłam fizyczny krok i wiesz co? W moim przypadku było warto. Zaufałam i wyszłam poza swój komfort, weszłam w nieznane, aby zobaczyć co się wydarzy, stałam się obserwatorem tej chwili, dostałam o wiele więcej niż sądziłam…odzyskałam relację. Trudna historia pozostanie ale ona już nie determinuje mojego życia a więcej zyskałam to, czego nie było mi dane zaznać a za czym bardzo tęskniłam jako dziecko i dorosła kobieta.
Jesteś gotowa aby odzyskać spokój, harmonię, relację, zapraszam do siebie na sesje 1:1.Jesteś gotowa odzyskać spokój, harmonię, relacji, zapraszam do siebie na sesję 1:1. Zapraszam na instagram:https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/