Wszystko jest proste, gdy siebie nie oszukujemy❤️

Wszystko jest proste, gdy siebie nie oszukujemy❤️ Wyzdrowieć znaczy…zmienić się.
Poprzez Widzenie w sobie doświadczamy intymnego spotkania samym ze sobą..
Mówiąc o uczuciach wyrażamy je w świadomości a to nie programuje choroby. Odczucie jest zintegrowane z komórką i wtedy dochodzi do zapisu choroby w ciele i temu należy dać więcej świadomości bo człowiek myśli słowami o tym co przeżył trudnego….ale jak to robić kiedy prawie każde wspomnienie jest mniej czy więcej bolesne i nie chcemy do tego wracać.W każdej sekundzie naszego życia zapisują się mikro traumy, które stanowią potem o naszym życiu, większość decyzji w naszym życiu kręci się właśnie wokół nich,na poziomie nieświadomym i tak ktoś zostanie lekarzem bo w rodzie zabrakło lekarza i ktoś zmarł,adwokatem bo w rodzie ktoś kogoś oszukał,policjantem aby odnaleźć mordercę..lub tak jak ja …chcą poznać jakie to życie jest.
Chciałam być detektywem,szukać, tropić,rozwiązywać zagadki,składać do kupy wątki i zeznania…dochodzić prawdy.
I teraz jako facylitator Totalnej Biologii,poniekąd nim jestem,szukający po historiach rodowych tego początku,gdzie jakieś wydarzenie zaowocowało serię wydarzeń w kolejnych pokoleniach.
W sumie daleko szukać nie trzeba bo wszystko mamy zapisane w sobie a nasze życie nie odbiega dalece od emocjonalnej strony naszych przodków…umysł jednak chce dowodów.
👉Szukam słów bo Słowo uwalnia,wypowiedzenie tego co niewypowiadalne,znalezienie odpowiedniego słowa na nasz stan i głębokie odczucie.
Ja znalazłam już parę takich słów u siebie..dotykając swojego centrum..prawdziwe zrozumienie..uwalnia od naszych myśli,uczuć i emocji.
Moja wewnętrzna modlitwa trwa.
👉A jak to jest z tobą? Czy jest coś czego nie chcesz nazwać lub nie umiesz? Zapraszam🌸

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 37 = 44