Spełniłam kolejne swoje marzenie

Spełniłam kolejne swoje marzenie: zagrać na polu golfowym,poczuć energię splendoru.
👉Mam marzenia,które po prostu są, wymawiam je,nie zastanawiam się czemu akurat takie,wypowiedziane,
usłyszane,zapamiętane,
oczekujące. Aby się z manifestowały powinny być jeszcze🔥odczute w sobie,tak,że jesteś tym marzeniem.Teraz to już tylko sprawdzam czas realizacji, to chyba czekało 1 rok. Kiedy się marzenia spełnia? Gdy podejmiesz działanie. Transerfing mówi miej cel i zapomnij o nim,daj zewnętrznemu wariantowi przestrzeni zadziać się po jak najmniejszej linii oporu, niespodziewanie. Nie naciskaj bo tworzysz wahadła i nici z marzenia.Za marzeniem zawsze stoi większa wartość,to emocje jemu towarzyszące,to je chcesz poczuć a nie sam cel w sobie.
Jak poszło tym razem? Jadę wczoraj autem i słyszę w radio,że jutro jest dzień otwarty w klubach golfowych i zapraszają serdecznie na spotkanie. Znalazłam najbliższy klub,zadzwoniłam i pani powiedziała,że jest jeszcze jedno miejsce. Termin pasował,godzina też…pogoda była…rewelacyjna☀️,zabrałam starszą córkę i gra się rozpoczęła💪
Co mnie zachwyciło to…spokój choć podobno gdy gracz jest niezadowolony za swojego rzutu nie oszczędza wtedy kiji…błogi spokój. Gra trwa ok 6h, do pokonania ok 10 km no i precyzja strzału.
To skupienie, kij jako przedłużenie twojego ciała.
Kolejna zasada,kiedy nie napinasz się a uderzasz lekko w wymachu przypominającym wahadło,osiągasz wynik.
Jak w życiu kiedy odpuszczasz wtedy się dzieje.Na X rzutów może z 5 odczułam jedność z piłeczką i wtedy poszybowała naprawdę daleko ok 80m nie wiem jaki to wynik na pierwszy raz ale emocje były.
Zastanawiam się w jakim momencie marzenia się realizują: z pewnością kiedy są nasze, kiedy nam służą, kiedy nas budują,kiedy naprawdę w nie wierzymy,kiedy umiemy odczytać zaproszenie do nich.
Mój mentor Gerhard Walper mówi,że to co ma przyjść do ciebie przyjdzie jako przeznaczenie,niezależnie czy chcesz tego czy nie…a Ty możesz nauczyć się tylko czekania.
W golfie nie ma nieskończoności,skupiasz się aby dojść do mety w jak najmniejszej liczbie uderzeń..👉to ten ruch w końcu trzeba wykonać aby pójść do przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 38 + = 40