Jak chwalisz swoje ŻYCIE?

Wiem, że powinnam więcej,dążyć do celu,iść tempem innych wręcz ich duplikować,bo przecież ci inni są sukcesem…masz Tak? Tylko myśląc o tym,mam przed oczami ICH drogę i jak ten hart biegnę w jednym celu,bo pozwoliłem,aby ktoś mi narzucił drogę.Choć ma on fun,bo jest nagroda ..taka,za wytrwałość i posłuszeństwo wobec „pana”. 👉Jak chwalisz swoje ŻYCIE? Jeśli chcesz postępować tak jak inni,to w czym przejawia się twój potencjał?Życie jest faktem,interpretacja jego jest iluzją,to co nam się wydarza tworzy jakaś myśl na ten temat a ona generuje emocje, które nijak się mają do sytuacji,za nimi stoją zawsze niewyrażone potrzeby…tacy bezbronni jesteśmy w tej pętli przekonań. Gdzie w tym wszystkim jest moje JA, przecież dla swojego życia liczysz się tylko TY.
Cieszę się,że dane mi jest interpretować sytuacje życiowe pod innym kątem,już dziś mówi się o szerszej perspektywie o zmianie spojrzenia na to czego doświadczamy.Kiedyś mówiono jak nie ma dowodów naukowych to nie istnieje,dziś o rozwoju osobistym czy duchowym można rozmawiać swobodniej,ludzie zaczynają być ciekawi,zaczynają wierzyć,zaczynają ufać a w ich życiu pojawiają się cuda. Z pewnością to też jest jedna z perspektyw widzenia świata i co komu służy,każdy ma wybór.
Więc przyglądam się jaki plan na mnie ma mój Duch…jest mi z tym dobrze ..choć nie jest to proste gdy jesteś w epicentrum zdarzeń,chociaż skoro tu jestem,to ten stan został wcześniej wyobrażony, więc wdzięczność za to,że moc sprawcza działa.
Mój plan jest najlepszy dla mnie,nie pędzę za innymi choć z chęcią patrzę i im kibicuję,czasami jestem częścią ich drogi,kiedy nam się ze sobą krzyżują.
🍀Jeśli masz pytania, rozkminki a nie masz z kim wymienić poglądów zapraszam na sesje tematyczne,na których wesprę Cię jako obserwator w drodze do twych zmian.Abyś Ty mógł iść dalej,bo dobrze jest stanąć tylko na chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 42 − 35 =