”Myśl nigdy nie jest nowa, gdyż myśl jest odpowiedzią pamięci, doświadczenia, wiedzy”

”Myśl nigdy nie jest nowa, gdyż myśl jest odpowiedzią pamięci, doświadczenia, wiedzy”.
Czym jest strach? Czy istnieje strach poza myślą ?Czy strach jest rezultatem myśli ? To co nas porusza to niepewność …nie chcemy,aby zakłócano nasz stan bytu,który wytwarza stan niewiedzy,którego nie lubimy ,on odciąga nas od tego wszystkiego w co wierzymy i co znane,mózg z kolei wzbrania się aby stworzyć nowy schemat,bo nie jest pewny.
To nasz komfort…zmiana nie jest komfortowa,łamie cały nasz światopogląd a czymże jest świadomość o której tak dużo się mówi…jest obserwacją…tylko samego siebie…wciąż jednak obserwujesz to co stare.A gdybyś zaczął rozumieć siebie po raz pierwszy? Zacząć od tego,że nic o sobie nie wiem? Jak się czujesz?
Jestem konsultantka Totalnej Biologii…pogłębiając inne dziedziny …dążyłam do poznania siebie choć bardziej do powrotu do siebie co sprawiło,że dziś Jestem…w sobie.Awansowałam do bycia swoim przewodnikiem, trzymam swoje stery i wyznaczam swój kierunek. Aby umysł był świeży,pełen pasji i energii trzeba umrzeć dla wszystkiego co wczorajsze.
To co myślisz o sobie wciąż żyje w tobie i ma się dobrze,a gdybyś wiedział,że być może to tylko iluzja twojego postrzegania i jesteś jeszcze czymś innym niż to,co o sobie myślisz? Jak teraz spojrzałbyś na swoją rzeczywistość ? Czy byłbyś skłonny zastanowić się,że może jest coś więcej niż to co postrzegałem do tej pory,ale nie dotykałem tego bo było mi tak wygodnie? Czy staniesz się ciekawy? Zapraszam do siebie będę twoim obserwatorem nowych odkryć,ze strachem pod pachą wejdź w znane choć jeszcze nie odkryte przez Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 40 − 39 =