Niesamowite❤️

Niesamowite❤️ iluminacje świąteczne🎄a ja stanęłam jak przed wielkim ekranem migoczącym tysiącem lampek i poczułam się jak w Matrixie. Wielka przestrzeń wariantów możliwości…moja osobista matryca, wow stałam jak zaczarowana…tam w polu kwantowym mogę sięgnąć po co tylko chcę👆więc sięgam 🤩
Muszę tylko pomyśleć …a czy wogóle moje warianty czekają czy są jednorazową szansą? Czy są jak prądy wodne odpływają i przypływają. Czy w każdej chwili mogę po nie sięgnąć? Czy pękają jak bańka wodna, która przez chwile zachwyca,mieniąc się tysiącami barw? Ale skoro je widzę wszystkie,to są tylko moje czy tylko te,które wybiorę? Stoję przed wystawą życzeń i może nie trzeba się zastanawiać …ta chwila jest właściwa….teraz… ten moment… i jest kreacja…zamykam oczy i czuję połączenie.. w sumie to chcę patrzeć.. widzę różne przestrzenie…ogarnia mnie ciekawość i jeszcze więcej pytań, to nieistotne.
A czy ty jesteś uważny na to, co Cię otacza? Magia jest magiczna tak jak masło maślane,jest moc,gdy otrzesz się choć raz o jej właściwości,to nie będziesz się więcej opierać a popłyniesz jej nurtem🌸na szerokie wody możliwości.
👉Chcesz porozmawiać o swoich możliwościach zapraszam na sesje,która przyszłość chcesz wybrać dla siebie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 95 − 94 =