Nie musisz przerabiać wszystkiego na sobie, ty masz przeżyć szczęśliwie życie🌸

Nie musisz przerabiać wszystkiego na sobie, ty masz przeżyć szczęśliwie życie🌸 Piękne prawda ? Ja się z tym zgadzam ale aby dojść do rozumienia takich sentencji zajęło mi wiele lat i wciąż trwa rozpoznanie.Co czujesz czytając tę sentencje?
👉Nic nie musisz ⚡️aby to uświadomić potrzebna jest perspektywa…duża perspektywa.
👉Wszystko byłoby dobrze gdyby zwroty tego typu nie powodowały także napięcia,gdyż wprowadzaj nas w refleksje nad własnym życiem,bo co to tak naprawdę znaczy? Rzeczy są proste, życie jest proste w swej złożoności ale aby dojść do takich wniosków i szczerze przekazać komuś np.w chwilach zwątpienia lub głośno wykrzykując w chwilach swojego szczęściach trzeba to CZUĆ, być wiarygodnym ,wiedzieć czym TO jest choć nigdy TO nie będzie prawdziwe dla kogoś, póki tego sam nie przeżyje.
👉Czy wierzysz w to co mówisz ?
👉Aby pojąć sens słów za pomocą których opisywany jest nasz stan bycia to,tak jakby wskoczyć w ocean i poznać każdą jego kroplę… bezkres głębi do momentu:Uświadomienia✨
👉Wtedy jest szansa na własne tworzenie historii z zakończeniem takim jaki sobie wymyślisz.
👉Znajdź swoją ścieżkę a może bardziej przyjrzyj się tej na której obecnie jesteś …często piszecie,że tyle pracujecie nad sobą i nic, coraz większa frustracja bo nie wychodzi tak jak ktoś założył, że ma być, myśląc tym samym,że z Wami jest coś nie tak.
👉inspiruję ludzi i idę dalej, twój wybór czy coś weźmiesz z tego spotkania, nic nie jest stałe, co chwila otwiera się kolejna przestrzeń do obserwacji i wyrażania.
👉 Jeśli coś Ci nie wychodzi, gubisz się już od natłoku myśli i informacji, czym co jest , kto co mówi i czy jest to prawda , jak odczytywać sygnały ze świata zewnetrznego jak i nas samych, zapraszam,pokaże Ci mój punkt widzenia jak ja doszłam do swoich wniosków i jak przełożyłam je na codzienne funkcjonowanie, osiągając swój wewnętrzny spokój ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 6 + = 15