Mądrość dziecka

Wiktoria odłóż ten telefon. Wiesz.że umysł jest w 95% zaśmiecony ? Jak chcesz zmieścić to wartościowe jak nie ma miejsca ?
– mamo, to my składamy się ze śmieci czy z wody ?
-😅
…. To jest mądrość dziecka …💡
Wiesz,że dziecko nie słucha co mówisz a obserwuje Cię, to co robisz. Do 10 roku życia chłonie to co na zewnątrz… i powtarza jak małpka. Najbardziej związane jest z mamą i jest idealnym lustrem dla niej. Dlatego gdy dziecko choruje to pracuje się z emocjami mamy, gdyż bierze ono za nią z miłości aby ją odciążyć, w myśl : -mamo dla Ciebie wezmę trochę na siebie aby ci było lżej za cenę swojego życia.Oczywiście dziecko nie może pomóc rodzicowi ale podświadome procesy działają. W Totalnej Biologii bierzemy na tapetę takie historie i pracujemy aby uzdrowić i przywrócić porządek systemowy. 👉Uwaga! Przy takiej pracy nie szukamy winnych, pracujemy ze świadomością i deaktywujemy programy które nam nie służą, które nie pozwalają cieszyć się życiem… bo gdzieś tam kiedyś w dzieciństwie nasza cząsteczka utknęła z powodu trudnej sytuacji i należy tam wrócić i zatroszczyć się o tę część nas aby następnie ją w nas zintegrować.
👉Masz problemy z dzieckiem? Zapraszam Ciebie na sesje bez dziecka,przychodzi czas gdy trzeba nauczyć się odpowiedzialności i odważyć się zadbać o siebie a wtedy udzieli się to najbliższym. Efekt Motyla… warto prawda? Gdańsk lub online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 8 + 2 =