Obecność


Koncepcja Mnie bez filtrów umysłu.

Obecność widzenia siebie w rzeczywistości. Pytacie się jak robić, aby nie pochwytały Was emocje, które wytwarzają się pod wpływem różnych sytuacji.
Monolog umysłu nie ma końca, to jest generator emocji. Ten głos w głowie zawsze prowadzi do niepowodzenia, tworzy w głowie konstrukty myślowe, a zarazem tożsamość z narracji o nas samych. Koncepcje umysłu biorą się z naszych doświadczeń życiowych i prowadzą Cię przez codzienność tworząc etykiety do tego czego doświadczasz.
Możesz inaczej, ja tą drogę przeszłam. Wyobraź sobie, że od dziś przestajesz być kłębkiem nerwów i uczestnikiem emocjonalnych fajerwerków. Do dziś Twoja Koncepcja tożsamości tworzyła opinię na dany temat, cały czas coś nazywając.
Stając się Obecny wchodząc w głębie istnienia, stajesz się przestrzenią świadomości, która wychodzi poza umysł i etykietę. Nie ma Cię już w przeszłych historiach, pamiętasz je nadal ale nie przeglądasz się w nich, nie szukasz tam odpowiedzi, gdyż nie ma tam już Ciebie. Stajesz się czymś więcej, sięgasz po esencje życia, wychodząc z koncepcji wiecznego niedostatku, Tworzyłeś do teraz, sytuacje aby się w nich przeglądać, wykorzystywałeś innych aby mieć poczucie własnej wyższości lub dla wzmocnienia poczucie własnej wartości, gdyż ego uważa się wiecznie za niedostatecznie dobre. A jeśli nie udawało być lepszym od innych to była opcja roli do bycia ofiarą. To koniec, koniec bujania się pomiędzy tymi stanami.

Pracuję z wewnętrznym spokojem, harmonią, zestrojeniem siebie w sobie. Ufam sobie i tym emanuje.
Doprowadzę Cię do momentu zmiany błędnego widzenia rzeczywistości.
Poprowadzę Cię do Ciebie, abyś z pozycji Obecności mógł dokonywać wyborów.
Abyś poczuł w sobie przestrzenie świadomego widzenia.
Abyś mógł w akceptacji traktować to, co do Ciebie przychodzi, gdyż jest to, takie jakie jest i ma prawo się wyrażać.
Pokażę Ci, że brak oceny jest daniem wolności dla siebie i innych.
Wyjdziemy poza konstrukty umysłu, które tworzyły do dziś Twoją osobowość i reakcje.
Jestem i przejawiam się w swoim życiu.
Zapisz się na sesje ze mnąZapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 9 + 1 =