Obecność

_Obecność widzenia siebie w rzeczywistości. Koncepcja Mnie bez filtrów umysłu. Pytacie się jak robić, aby nie pochwytały Was emocje, które wytwarzają się pod wpływem różnych sytuacji.
Monolog umysłu nie ma końca, to jest generator emocji. Ten głos w głowie zawsze prowadzi do niepowodzenia, tworzy w głowie konstrukty myślowe, a zarazem tożsamość z narracji o nas samych. Koncepcje umysłu biorą się z naszych doświadczeń życiowych i prowadzą Cię przez codzienność tworząc etykiety do tego czego doświadczasz.
💫Możesz inaczej, ja tą drogę przeszłam. Wyobraź sobie, że od dziś przestajesz być kłębkiem nerwów i uczestnikiem emocjonalnych fajerwerków. Do dziś Twoja Koncepcja tożsamości tworzyła opinię na dany temat, cały czas coś nazywając.
🔺Stając się Obecny wchodząc w głębie istnienia, stajesz się przestrzenią świadomości, która wychodzi poza umysł i etykietę. Nie ma Cię już w przeszłych historiach, pamiętasz je nadal ale nie przeglądasz się w nich, nie szukasz tam odpowiedzi, gdyż nie ma tam już Ciebie. Stajesz się czymś więcej, sięgasz po esencje życia, wychodząc z koncepcji wiecznego niedostatku, Tworzyłeś do teraz, sytuacje aby się w nich przeglądać, wykorzystywałeś innych aby mieć poczucie własnej wyższości lub dla wzmocnienia poczucie własnej wartości, gdyż ego uważa się wiecznie za niedostatecznie dobre. A jeśli nie udawało być lepszym od innych to była opcja roli do bycia ofiarą. To koniec, koniec bujania się pomiędzy tymi stanami.
💫
👉Pracuję z wewnętrznym spokojem, harmonią, zestrojeniem siebie w sobie. Ufam sobie i tym emanuje.
🔹Doprowadzę Cię do momentu zmiany błędnego widzenia rzeczywistości.
🔹Poprowadzę Cię do Ciebie, abyś z pozycji Obecności mógł dokonywać wyborów.
🔹Abyś poczuł w sobie przestrzenie świadomego widzenia.
🔹Abyś mógł w akceptacji traktować to, co do Ciebie przychodzi, gdyż jest to, takie jakie jest i ma prawo się wyrażać.
🔹Pokażę Ci, że brak oceny jest daniem wolności dla siebie i innych.
🔹Wyjdziemy poza konstrukty umysłu, które tworzyły do dziś Twoją osobowość i reakcje.
👉Jestem i przejawiam się w swoim życiu❤️
Zapisz się na sesje ze mną👇

Zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 13 = 23