Rozwiązanie


Zbuduj swoją tożsamość i ciesz się życiem.

Skąd biorą się Twoje historie i czy naprawdę są Twoje. Epigenetyka mówi nam o ekspresji genów, modyfikowanych pod wpływem środowiska i podlegającymi dziedziczeniu. W pierwszej kolejności należałoby się umiejscowić, zrozumieć mechanizmy wpływów na naszą istotę, skąd, dlaczego, jak i po co?
Jeśli jeszcze nie wiesz: Jesteś najlepszym rozwiązaniem dla swoich przodków. Jesteś potrzebny aby dotrzeć i rozwiązać to, co członkowie rodu przeżyli a nie potrafili nazwać z powodu traumatycznego wydarzenia.
Nosisz w sobie ich historię z poziomu neurologii i zapisów w ciele, dlaczego? Podczas takiego trudnego przeżycia następuje rozproszenie i dezorientacja myśli, przez co później, nie da się połączyć wspomnień z tym co się naprawdę wydarzyło. Fragmenty te zapisane zostają w ciele, słowach, w obrazach, jako zbiór odczuć w tym momencie, zostają one przeniesione do podświadomości i uaktywniają się pod byle pretekstem w życiu codziennym, na zasadzie odtwarzania tamtych wydarzeń, do momentu ich rozwiązania przez kogokolwiek i kiedyś. Dlatego reagujesz na zdarzenia, na osoby, w znajomy sposób choć nierozumiany, gdyż uaktywniasz tym zachowanie zapisane w Tobie a należące do kogoś z przeszłości. To co zbyt trudne i nie do przyjęcia, żyje w rodzie tak długo, aż ktoś z kolejnego pokolenia nie pochyli się świadomie nad daną historią.
Twoje nieuzasadnione cierpienie jest przemilczaną historią rodziny.
Gdzie w tym wszystkim jesteś TY?
Jakie jest rozwiązanie ?
Uświadamianie SIEBIE. Odnajdź siebie a zmienisz bieg historii i napiszesz w końcu własne zakończenie. Pamiętaj też, że każde pokolenie dostaje pakiet narzędzi aby umieć sobie poradzić.
Umysł nasz ma zdolność leczenia się poprzez obrazy. Wracając do tych trudnych momentów, pozwalając sobie na odtworzenie tego doświadczenia aby ono nas poruszyło tak dogłębnie, że uwolnią żyjące w nas emocje. W tym momencie deaktywuje się program.
Zapraszam na sesję, aby rozpoznać Twoje rodowe historie. Zbuduj swoją tożsamość i ciesz się życiem. Zapraszam na instagram:https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 33 − = 29