Wróć… Początek

Wróć..Początek. Jadę do Łodzi na szkolenie akredytacyjne @eqdo_pl do wspaniałych prowadzących, Kasi i Rafała, którzy są twórcami narzędzia do Regulacji Emocji. Styczność miałam z kartami podczas robienia coacha ICC i zapisałam się aby pogłębić temat. Więc jestem ale o tym później.Jednak nie było to takie oczywiste,że dotrę, minęło trochę czasu i jak to bywa w życiu,to coś. Dużo znajomych mi mówi :Renata,Ty ciągle gdzieś w drodze…jak to robisz? Bo kocham być świadomą istotą.
👉Gdy masz w sobie gotowość pojawiają się okoliczności, moje życie jest tego przykładem. Prawo przyciągania działa choć wpływa na ten stan dużo czynników aby dojść do momentu materializacji.
👉Gdy robisz coś globalnie i pozwalasz sobie a nie przeszkadzasz to Źródło Twoje zawsze będzie Cię wspierać…daj sobie szansę i otwórz się na obfitość.
👉Bądź wdzięczny i ciekawy, czy moje myślenie mnie wspiera czy osłabia?
👉Moja akceptacja na to,co przychodzi do mnie w postaci doświadczenia pozwala na eksplorację i wnioski a ty samym mój wzrost.
👉I moja osoba, która wyraża sobą swoje życie, autentyczność w przeżywaniu w Tu i Teraz…tak mam…choć 🔥
Tak bardzo nie chciało mi się jechać…jeden z punktów uważności jest nazwanie swojego stanu…i przyszła mi myśl,że jadę bez oczekiwań i wtedy przypomniała mi się taka sentencja:bądź pusty jak dzban, opróżnij się i napełnij nową jakością…tak się czułam🌸
👉Jestem w pełnym zaufaniu do swojego prowadzenia…dostałam więcej niż mogłam oczekiwać❤️ tak to wygląda w końcowym efekcie gdy poddamy się woli życia.
.
👉Zapraszam Cię na sesje w rozpoznaniu swoich stanów i nazywaniu ich tak aby wspierały Twoja codzienność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 62 + = 67