Sesje/Warsztaty

Nie czekaj, aż stracisz grunt pod nogami.

Zadbaj o siebie już DZIŚ.

Kiedy coś Cię wewnętrznie porusza, zgrzyta, a Ty czujesz niepokój i nie możesz wrócić do trybu codzienności. Masz już długotrwałe problemy w jakiejś dziedzinie życia; odnosisz wrażenie, że popełniasz wciąż te same błędy. Twoje relacje Cię nie satysfakcjonują; masz poczucie osamotnienia, wypalenia, obciążenia czy niezrozumienia; czujesz, że Twój rozwój osobisty jest zablokowany. Gdy szukasz rozumienia: co się ze mną dzieje, gdzie jestem i dlaczego. Co ma sens, wszystko szło dobrze i nagle…. Nieprzewidziane sytuacje, które wywróciły mój świat, nie cieszy mnie mój sukces, nie dogaduję się z innymi. Czujesz niezidentyfikowaną pustkę, czujesz się jak gówno.

Co zyskasz:

Odpowiedzi na pytania. Utrzymanie spokoju niezależnie od sytuacji zewnętrznych. Racjonalność podejmowanych decyzji. Odwagę w budowaniu swojej przyszłości. Radzenie w codzienności i umiejętność zamieniania niepowodzeń życiowych na cele, które chcesz osiągnąć. Adekwatne reagowanie na przeciwności życiowe, które są elementem życia i zmiany. Poczucie winy zamienisz na pewność siebie, nauczysz się brać odpowiedzialność w swoje ręce. Zaprzestaniesz ukrywania siebie i zbudujesz swoje mocne strony i zasoby. Zamienisz wypalenie zawodowe w nową ścieżkę rozwoju. Będziesz kochać, będziesz widoczny i kochany w związku i z samym sobą. Nauczysz się funkcjonować i iść do przodu chociaż nie zawsze będziesz mieć wsparcie. Zaczniesz realizować swoje cele bez zgody innych ludzi. Znajdziesz swoje miejsce na ziemi.

Ustawienia Hellingera

Sesja metodą Cichych Ustawień Hellingera za pomocą figurek.

cena – 450 zł/h brutto

Biologia Totalna/Recall Healing

Uzdrawianie chorób poprzez świadomość.
cena – 450 zł/h brutto

Totalna Biologia/Recall Healing
Rodzic – Dziecko

Uzdrawianie chorób poprzez świadomość.
W tej sesji pracujemy w relacji Ja rodzic i moje dziecko.
cena – 450 zł/h brutto

Uwolnij swoje sekrety i oczyść Duszę

Napiszę z Tobą list do siebie, dla siebie, do życia, do przeszłości, do przyszłości, dla ulgi, dla spokoju, dla uwolnienia, dla sumienia, historię ze swojego życia, z wewnątrz siebie, z każdej komórki jako spowiedź, przemyślenie, spuściznę.
cena – 450 zł/h brutto

Porozmawiajmy – wsparcie w plenerze

Sesja, spotkanie dedykowane osobom z okolic Gdańska oraz przyjezdnym, przebywającym w tych rejonach chcących się wesprzeć sesją mentoringową.
cena – 450 zł/h brutt

Now Feedback Line- wsparcie telefoniczne

30 minut rozmowy ma uruchomić w Tobie nowy sposób myślenia. Świeżą perspektywę jako nowe spojrzenie na sytuację. Zobaczenia siebie w tej sytuacji lub momencie życia w którym się znalazłeś.
cena – 200 zł/0,5h brutto

Sesja z Użyciem kart EQdo

Praca nad każdym tematem, który zaprząta Ci głowę. Już po pierwszej sesji wyjdziesz z nowymi wnioskami i pierwszą zmianą. Idealna sesja dla rodziców dzieci, nastolatków gdzie komunikacja jest ograniczona niezrozumieniem drugiej strony.
cena – 450 złh /brutto